( ! ) Deprecated: __autoload() is deprecated, use spl_autoload_register() instead in /home/hossein8/public_html/_Domain/unix-team.ir/music/public/library/PHPMailer/PHPMailerAutoload.php on line 45
Call Stack
#TimeMemoryFunctionLocation
10.0003385536{main}( ).../index.php:0
هدفون | سوالات متداول

سوالات متداول

ما در هدفون تنها آثار هنرمندان و ناشرانی را می فروشیم که با آن ها قرارداد بسته باشیم. پس از عقد قرارداد، درآمد هر ناشر به صورت ماهانه به حساب وی واریز میشود. تعداد زیادی از هنرمندان و ناشران تاکنون با ما قرارداد بسته اند و اقدام به معرفی هدفون در وب سایت ها و شبکه های اجتماعی کرده اند. برخی از این لینک ها و تصاویر را میتوانید در صفحه "چرا دانلود از هدفون" مشاهده کنید.
قیمت ها آلبوم ها به صورت توافقی بین ناشر و هدفون تعیین میشود. روال کار به این صورت است که قیمت کل آلبوم حدود 70 درصد قیمت فروش سی دی باشد. قیمت هر آهنگ هم از محاسبه تعداد آهنگ ها و قیمت آلبوم به صورت تقریبی مشخص میشود. اگر در قیمت گذاری یک آلبوم تفاوتی مشاهده می شود، با نظر صاحب اثر بوده است.
دامنه کاری ما در حوزه فروش موسیقی هایی است که از وزارت ارشاد ایران مجوز نشر گرفته اند. تاکنون با اکثر ناشران و هنرمندان ایران قرارداد بسته ایم و آثارشان را منتشر کرده ایم، اما هنوز چند نشر دیگرباقی مانده اند. امیدواریم به زودی آرشیو هدفون را تکمیل کنیم.
معمولا هر هنرمند حقوق پخش آثار خود را در یک منطقه جغرافیایی به یک ناشر می فروشد. در مورد این هنرمندان ما با ناشر ایرانی این هنرمندان قرارداد بسته ایم.
بسیار مفتخر خواهیم بود که با شما همکاری کنیم. لطفا پس از مطالعه شرایط همکاری، آثار خود را از طریق این صفحه برای ما ارسال کنید.
قبلا این امکان بر روی هدفون وجود داشت، اما برای راحتی بیشتر، سیستم پرداخت یکپارچه شد و کاربران با یک بار خرید اعتبار، می‌توانند هر زمان از آن استفاده کنند. در این صورت دفعات مراجعه به درگاه بانک کمتر می‌شود. اگر دقت کنید همه سیستم های فروش محتوا در دنیا مانند Aarticlearticle store و google articlelay از همین روش استفاده می‌کنند.
ممکن است ایمیل فعالسازی به پوشه اسپم شما رفته باشد. لطفا این پوشه را بررسی کنید. و یا اینکه ایمیل خود را در هنگام ثبت نام اشتباه وارد کرده باشید. به فرم ثبت نام بروید و با دقت بیشتری ایمیل خود را وارد کنید.
جهت افزایش سرعت دانلود برای کاربران ایرانی، ما دیتا خود را به داخل ایران منتقل کرده ایم. هرچند سرورهای ما بدون محدودیت سرعت به همه اجازه دانلود می دهد، اما ممکن است کاربران خارج از کشور در دانلود خود کندی حس کنند. متاسفانه این به دلیل محدودیت های ارتباطی بین سرورهای داخلی و خارجی است :(